Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 3
Hledáme nemovitosti
Realitní a projekční kancelář
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: luxuryrk.cz » Komplex budov a pozemků v obci Rožná, 5919 m2

Komplex budov a pozemků v obci Rožná, 5919 m2, Ev.č.: 00022

DSCN8424
DSCN8386
DSCN8381
DSCN8421
DSCN8423
DSCN8427
DSCN8426

Kontaktujte makléře

Ing. Lukáš ValdhansIng. Lukáš Valdhans
+420 731 248 000
[email protected]
LUXURY RK s.r.o.LUXURY RK s.r.o.
Riegrova 676
Tišnov
+420 604 986 677
+420 731 248 000
[email protected]
Cenarezervováno
+ provize RK, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaRožná
OkresŽďár nad Sázavou
VelikostAtypický
Plocha užitná250 m²
Plocha pozemku5.919 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuRohový
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji dva rodinné domy, navazující hospodářský objekt, sýpku a zahradu v obci Rožná v okrese Žďár nad Sázavou. Uvedené nemovitosti tvoří uzavřený komplex nemovitostí, jehož součástí je i objekt mimo vlastnictví prodávajícího, který není součástí prodeje nemovitostí.
V rámci prvního jednopodlažního objektu rodinného domu jsou realizovány dvě bytové jednotky dispozičních velikostí 2+1 a 4+1. Vytápění předmětného RD je řešeno jako ústřední se zplyňovacím kotlem na dřevo ve společné technické místnosti. Rodinný dům je napojen na veřejný vodovodní řád. Zastavěná plocha nemovitosti dle KN činí cca 195 m2. Mezi příjezdovou komunikací a rodinným domem je situována předzahrádka o ploše 376 m2
Druhý, taktéž jednopodlažní rodinný dům, obsahuje bytovou jednotku dispoziční velikosti 2+1 a dále soukromý klub s výčepem, posezením a zvýšeným prostorem s kulečníkem. Aktuálně je vytápění předmětného RD řešeno jako lokální krbovými kamny; rozvod s otopnými tělesy je v rámci objektu připraven. Rodinný dům je napojen na veřejný vodovodní řád. Zastavěná plocha nemovitosti dle KN činí cca 125 m2.
V navazujícím hospodářském objektu je realizováno dílenské zázemí, skladové zázemí a zázemí pro pořez dřeva a jeho následné zpracování. Součástí prodeje je i technologie pro pořez dřeva (katr), sušička dřeva a související truhlářské stroje. Pod částí hospodářského objektu je realizován sklep. Vlastní plocha nemovitosti dle KN činí cca 195 m2
Výše specifikované rodinné domy a navazující hospodářský objekt jsou zastřešeny sedlovými střechami s rozsáhlými půdními prostorami; nemovitosti půdorysně svírají dvůr o velikosti cca 315 m2.
Další nemovitostí, která je součástí prodeje je třípodlažní objekt sýpky s polovalbovou střechou a půdním prostorem. Zastavěná plocha nemovitosti dle KN činí cca 240 m2.
Mezi hospodářským objektem a sýpkou se nachází dvorní prostor o velikosti cca 820 m2.
Za objektem sýpky je dále situována zahrada o celkové ploše 3141 m2. Celá zahrada je dle Návrhu územního plánu obce Rožná situována v zastavitelné ploše BM – bydlení v rodinných domech.
Nabízená nemovitost představuje potenciál pro rodinné bydlení s hospodářským zázemím, komerční bydlení, případně je možné uvažovat využití nemovitosti pro podnikatelské záměry (přípustné v ÚP dokumentaci) opět spojené s rodinným bydlením.
Jedná se o zajímavou dobře dostupnou a v současné době již nepříliš obvyklou nemovitost – doporučuji prohlídku. Nabízíme možnost financování přes našeho hypotečního poradce.