Rychlé vyhledávání
Luxury RK - prodej luxusních nemovitostí Tišnov, Brno a okolí na Firmy.cz
Hledáme nemovitosti
Realitní a projekční kancelář
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: luxuryrk.cz » Prodej bytu 3+kk v Lomnici u Tišnova, 71 m2

Prodej bytu 3+kk v Lomnici u Tišnova, 71 m2, Ev.č.: 00014

DSCN7354
DSCN7352
DSCN7359
DSCN7366

Kontaktujte makléře

Ing. Lukáš ValdhansIng. Lukáš Valdhans
+420 731 248 000
[email protected]
LUXURY RK s.r.o.LUXURY RK s.r.o.
Riegrova 676
Tišnov
+420 604 986 677
+420 731 248 000
[email protected]
Cenaprodáno
+ provize RK
KategorieByty 3+kk
LokalitaLomnice
OkresBrno-venkov
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná71 m²
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Nabízíme Vám ke koupi nově realizovanou bytovou jednotku dispoziční velikosti 3+kk ve stávajícím rodinném domě o třech bytových jednotkách na ulici Dlouhá v Lomnici. Jedná se o poslední ze tří nabízených bytových jednotek v celkově rekonstruovaném rodinném domě.
Bytová jednotka je situována ve dvou nadzemních podlažích; v prvním nadzemním podlaží se nachází prostorné zádveří, technická místnost a schodiště jdoucí do 2NP. V rámci 2NP je pak proveden společný obývací prostor s kuchyňskou linkou, dva samostatné pokoje a hygienické zázemí představované předsíňkou s umyvadlem a sprchou s WC. Celková podlahová plocha bytové jednotky je 71,0 m2.
Součástí prodeje bytu je spoluvlastnický podíl (odpovídající ploše bytové jednotky) na společné technické místnosti, zpevněných plochách v dvorním traktu s možností parkování, na zemědělském objektu a na zahradě.
Jedná se o nově provedenou bytovou jednotku realizovanou z kvalitních materiálů s promyšlenou dispozicí. Součástí bytu je na míru zhotovená kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů (myčka, trouba, indukční varná deska).
Zdrojem tepla pro vytápění bytu je elektrokotel, který je situovaný v rámci technické místnosti 1NP stejně jako elektrický zásobníkový ohřívač teplé vody. Vytápění bytu je řešeno jako ústřední s otopnými tělesy, v koupelně je umístěn otopný žebřík. V rámci bytu je řešen samostatný odběr elektřiny (podružný rozvaděč) a studené pitné vody (podružný vodoměr).