Rychlé vyhledávání
Luxury RK - prodej luxusních nemovitostí Tišnov, Brno a okolí na Firmy.cz
Hledáme nemovitosti
Realitní a projekční kancelář
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: luxuryrk.cz » Prodej dvoupodlažního rodinného domu, Heroltice u Tišnova

Prodej dvoupodlažního rodinného domu, Heroltice u Tišnova, Ev.č.: 00023

DSCN9024
DSCN9010
IMG_5359
DSCN9026
DSCN9022
DSCN8437
DSCN8438

Kontaktujte makléře

Ing. Lukáš ValdhansIng. Lukáš Valdhans
+420 731 248 000
[email protected]
LUXURY RK s.r.o.LUXURY RK s.r.o.
Riegrova 676
Tišnov
+420 604 986 677
+420 731 248 000
[email protected]
Cenaprodáno
+ provize RK, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaHeroltice
OkresBrno-venkov
Velikost3 pokoje
Plocha užitná120 m²
Plocha pozemku165 m²
Plocha zastavěná75 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům s předzahrádkou s parkovacím stáním a dvorem v obci Heroltice v okrese Brno – venkov. Nemovitost je realizována jako dvoupodlažní s částečným podsklepením. Původní jednopodlažní objekt byl realizován koncem 19. století, následně byly v 60. letech 20. století realizovány stavební úpravy s nástavbou zahrnující provedení druhého nadzemního podlaží a sedlové střechy.
V rámci prvního nadzemního podlaží rodinného domu je provedena bytová jednotka dispoziční velikosti 1+kk s možností vstupu do dvorního prostoru. V rámci prvního nadzemního podlaží je dále situováno samostatně řešené WC, technická místnost a centrální chodba, ze které je umožněn přístup do sklepa a na dvůr. Na chodbu navazuje dvouramenné schodiště jdoucí do druhého nadzemního podlaží, kde je situována bytová jednotka dispoziční velikosti 2+kk. Společný prostor kuchyně a obývacího pokoje je doplněn o hygienické zázemí se sprchou a WC. Druhou obytnou místností je pak ze schodišťového prostoru přístupná ložnice.
Rodinný dům prošel částečnou rekonstrukcí zahrnující zejména úpravy bytové jednotky 1+kk v prvním nadzemním podlaží a bytové jednotky 2+kk v druhém nadzemním podlaží objektu. Dále byla započata úprava technické místnosti v přízemí, kde bylo plánováno nové hygienické zázemí s WC, umyvadlem a sprchovým koutem. Zbývající části rodinného domu jsou zachovány v původním standardu odpovídajícím 60. létům minulého století.
Vytápění RD je řešeno jako ústřední s otopnými tělesy a plynovým kotlem s ohřevem teplé vody v technické místnosti přízemí. V dílčích bytových jednotkách jsou instalována krbová kamna (krbová vložka) pro možnost vytápění v přechodném období.
Na dvoře za domem bylo realizováno hospodářské stavení, které bylo z větší části zbouráno, z důvodu praktičtějšího využití dvora. Část původního hospodářského objektu byla záměrně zachována pro možnost využití např. letní kuchyně. Plocha dvora včetně zachované části hospodářského stavení je dle KN cca 90 m2.
Rodinný dům je napojen na veřejný vodovodní řád, plynovodní řád, elektřinu, dešťovou a splaškovou kanalizaci. Zastavěná plocha nemovitosti dle KN činí cca 75 m2.
Nabízíme možnost výhodného financování přes našeho finančního poradce.