Rychlé vyhledávání
Luxury RK - prodej luxusních nemovitostí Tišnov, Brno a okolí na Firmy.cz
Hledáme nemovitosti
Realitní a projekční kancelář
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: luxuryrk.cz » Prodej rozsáhlé nemovitosti s rodinným domem - Kuřimské Jestřabí, 2136 m2

Prodej rozsáhlé nemovitosti s rodinným domem - Kuřimské Jestřabí, 2136 m2, Ev.č.: 00032

DSCN0095
DSCN0064

Kontaktujte makléře

Ing. Lukáš ValdhansIng. Lukáš Valdhans
+420 731 248 000
[email protected]
LUXURY RK s.r.o.LUXURY RK s.r.o.
Riegrova 676
Tišnov
+420 604 986 677
+420 731 248 000
[email protected]
Cenaprodáno
včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaKuřimské Jestřabí
OkresBrno-venkov
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná100 m²
Plocha pozemku2.136 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuRohový
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme rodinný dům s navazujícím uzavřeným komplexem hospodářských budov, předzahrádkou a zahradou v obci Kuřimské Jestřabí.
Nemovitost je situována u místní komunikace s asfaltovým povrchem, která navazuje na blízkou silniční komunikaci III/3795, čímž je zajištěna odpovídající dopravní obslužnost ve směru Tišnov – Velká Bíteš.
Rodinný dům je realizován jako částečně podsklepený o dvou nadzemních podlažích s navazujícím podstřešním prostorem. V rámci přízemí (1.NP) objektu je situována jedna bytová jednotka dispoziční velikosti 3+kk s navazující koupelnou a spíží. Bytová jednotka je dále doplněna o vstupní zádveří, na které navazuje místnost s WC. V podkroví objektu (2.NP), které je přístupné interiérovým schodištěm, jsou realizovány dvě obytné místnosti, z nichž jedna je doplněna lodžií. Navazující podstřešní prostor je v současné době bez využití. Podsklepená část rodinného domu zahrnuje skladovací a technické zázemí s kotlem na tuhá paliva. Ohřev teplé vody je v rodinném domě řešen elektrickým zásobníkovým ohřívačem. Vytápění obytné části rodinného domu je řešeno jako ústřední s otopnými tělesy. Objekt RD je připojen k veřejnému vodovodnímu řádu, veřejnému řádu splaškové kanalizace a k distribuční soustavě NN. Na uliční hranici pozemku je realizována přípojka plynu (bez dalších navazujících rozvodů v domě). Zastavěná plocha vlastního rodinného domu činí cca 100 m2.
Rodinný dům je obklopen pozemkem o celkové ploše cca 137 m2, který v části mezi přístupovou komunikací a vlastním domem vytváří okrasnou předzahrádku.
Funkčně navazující uzavřený komplex hospodářských stavení je představován dílnou, chlévem, mlatem, stodolou a dalším drobným objektem. Celková plocha uvedených stavení činí cca 560 m2. Komplex stavení obklopuje pozemek o ploše cca 488 m2, který sahá až k přístupové komunikaci, kde je ukončen vjezdem.
Za hospodářskými budovami je průjezdnou stodolou dostupný pozemek o ploše 851 m2, který je využíván jako zahrada.
Celková plocha nabízených nemovitostí činí 2136 m2 (dle KN). Všechny dotčené pozemky jsou v platné ÚP dokumentaci vedeny jako stabilizovaná plocha bydlení venkovského typu (BH).
Nabízená nemovitost představuje potenciál pro rodinné bydlení s hospodářským zázemím, případně je možné uvažovat využití nemovitosti pro drobné podnikatelské záměry (přípustné v ÚP dokumentaci) opět spojené s rodinným bydlením.
Jedná se o zajímavou dobře dostupnou a v současné době již nepříliš obvyklou nemovitost – doporučuji prohlídku.